Vyrų apranga per vestuves

Nors kažkodėl manoma, kad vestuvės yra reikšmingesnė šventė moteriai, visgi, yra vyrai trokšta ją pažymėti kaip įmanoma šauniau. Neveltui ir apranga, kurią jie pasirenka turi atitikti jų išsikeltus lūkesčius, jų norus ir svajones. Labai dažnas ir paplitęs juokelis:

–         Kodėl moterys savo vestuvių dieną dėvi baltą suknelę?

–         Nes tai laimingiausia jos gyvenimo diena.

–         Tuomet, kodėl vyras dėvi juodą kostiumą?

–         Nes…

Atsakymas juokingas ir labai aiškus. Šiuo metu plinta tradicija, kad ir vyrai vesdami dėvėtų kuo šviesesnius drabužius taip parodant savo džiaugsmą, o ne gedulą. Rūbai vyrams prieinami ir paprastose parduotuvėse ir internetinėse, tad jie tikrai neturėtų skųstis surandamu pasirinkimu. Tiesa, pastebėta, jog drabužių siūtų būtent vyrams yra kur kas mažiau nei moterų. Nepaisant to, pasirinkimas yra gana platus, tad kiekvienas ras, tai kas jam yra gražiausią atsižvelgiant į jo pageidavimus. Lygiai taip pat siūloma į vestuvių aprangą žvelgti šiek tiek plačiau ir bent su fantazijos krisleliu. Vyriški megztiniai po švaku per vestuves šiuo metu tampa tikra tradicija. Na, kai kurie labiau mėgsta liemenės nei megztukus, tačiau ir pastarieji gana dažnai sutinkami. Tiesa, labiausiai jie tinka, žinoma, šaltuoju sezonu, kadangi būtent tada didesnis kiekis drabužių yra toks reikalingas. Jei vestuvės yra vasarą, tuomet vyrai dažniausiai apsiriboja marškinukais ir liemenėmis. Labai daug duoda oras. Kadangi vestuvės dažniausiai vyksta vasaros metu, tai ir megztinių prireikia ne taip dažnai. Nors žmonės, kuriems teko sumainyti žiedus žiemos metu teigia, jog tai labai gražus metas. Ypač jei lauke sninga. Nieko negali būti gražiau ir rekomenduojama pasinaudoti šiuo žiemos teikiamu malonumu.

Vestuvės yra labai graži šventė, kuri reikalauja, kad jaunieji būtų kuo labiau pasipuošę. Taip jie parodys savo džiaugsmą ir viltis, jog jų santuoka bus tokia pat graži, kaip ir apranga, kurie ja nusprendė pasipuošti nuostabią dieną.

Ir ne tik moterys nori būti gražios, vyrai taip pat, tad suteikime jiems patiems aprangos galimybių pasirinkimus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *