SMS pažinčių svetainės

Daugelis žmonių dėl tam tikrų, labai keistų priežasčių nuvertina SMS pažintis. Jie mano, kad realybėje gali sutikti visai ne tokį žmogų su kuriuo bendravai, tačiau tai net ne visuomet yra blogai. Apskritai, kokie yra pagrindiniai SMS pažinčių minusai ir pliusai?

Turbūt vienas geriausių dalykų apie SMS pažintis yra tas, kad iš esmės jos suteikia gana neblogas galimybes paprastai praleisti laiką. Jeigu neturite ką veikti, pažintis su nepažįstamu asmeniu gali tapti visai neblogu laiko praleidimo būdu.

Pasaulyje yra ne viena ir ne dvi poros, kuriose mylimieji vienas kitą surado nekaip kitaip, o suradę pastebėję telefono numerį skelbimų lentoje ar pažinčių portale.

Kai kuriems žmonėms tiesiog trūksta bendravimo įgūdžių – tylūs ir kuklūs žmonės, sunkiai pritampantys prie šiuolaikinės, skubančios visuomenės būtų palikti tiesiog likimo valiai. Viena iš priimtiniausių išeičių tokiems žmonėms ir yra SMS pažintys.
Galu gale kas lieka daryti, jei visi Jūsų draugai serga arba dirba, o Jūs velniškai norite ištrūkti į miestą ar nusigauti į kokį nors vakarėlį, tačiau jokiu būdu nenorite to daryti vienas. Tokiu atveju SMS pazintys yra pats geriausias planas B. Beje, jis pasiteisina praktiškai visuomet, vienintelė problema yra ta, kad jis yra šiek tiek rizikingas.

Tad SMS pažintys visai nėra blogai. Atvirkščiai, tai yra labai gera socialinė technologija, kurią galima pritaikyti įvairiems tikslams!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *