Optimizavimas paieškoms

SEO paslaugos  arba svetainės optimizavimas paieškos sistemoms padeda pagal raktinius žodžius pasiekti aukštesnius reitingus ir taip per paieškos sistemą “Google” sulaukti lankytojų, tuo pačiu ir didesnių pardavimų.  Nuo to kaip tinkamai sukurta internetinė svetainė labai priklauso ir jos lankomumas.  Geriausia kai apie svetainės optimizavimą paieškos sistemoms pradedama galvoti dar kuriant svetainę, nes po to pakeitimai gali labai brangiai kainuoti.

Bandant neleistinais būdais manipuliuoti paieškos rezultatais rizikuojate, kad jūsų svetainė bus pašalinta.

Taigi dar kuriant svetainę reikia pagalvoti apie jos struktūrą. Svetainė turi pristatyti jūsų veiklą ir produktus. Tituliniame puslapyje turėtų būti pristatomi bendrai visi jūsų produktai ar paslaugos ir vienu paspaudimu pasiekiami kiti svetainės puslapiai gilyn, kur gali būti detalizuojami pristatomi produktai ar paslaugos.

Savo svetainėje galite talpinti ne tik vidines nuorodas į kitus svetainės puslapius, bet ir išorines nuorodas, reklamuojančias pvz.: jūsų partnerius, tačiau būkite atsargūs ir stenkitės užkirsti kelią nuorodoms iš “spam” svetainių ir siekite gauti kuo daugiau nuorodų į jūsų svetainę iš susijusių su jūsų veikla patikimų tinklalapių, tai užtikrins jūsų reitingų didėjimą paieškos sistemose.

Svetainė turi būti patogi naudotis, informatyvi ir unikali, išsiskirianti iš kitų jūsų srities paslaugų ar produktų teikėjų. Informacija turi būti pateikiama tinkamai ir vietoje, programavimo kodai turi atitikti tam tikrus standartus. Svetaine reikia pastoviai rūpintis, kad ji būtų populiari, taip bus padidnta jos vertė ir pritrauks daugiau lankytojų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *