Nuolaidų kuponai

Ar tikrai patikimi nuolaidu kuponai, platinami per internetines parduotuves ?

Teko girdėti, kad vartotojams internetines parduotuves pagalba įsigyti nuolaidų kuponai  ne visada užtikrina lauktą džiaugsmą nusiperkant produktą ar paslaugą žymiai pigiau, nei ji įprastai kainuoja. Anaiptol, jie kartais sukelia ne tik nusivylimą dėl prastos suteiktos paslaugos kokybės, bet neretai  pasitaiko atvejai, kai pirkėjai negali pasinaudoti ne tik paslauga, bet ir susigrąžinti sumokėtų už negautą paslaugą pinigų. Tenka gaišti brangų laiką ir eikvoti kantrybę, siekiant apginti savo kaip  vartotojo teises.

Tokiu atveju tenka kreiptis į įstaigą, kuri turėjo suteikti paslaugą, paprastai ji kaltina organizaciją, kurioje buvo platinami nuolaidų kuponai ir  teigia, kad būtent internetinės parduotuvės personalas nepervedė už kuponus pinigų.  Gaunasi “užburtas ratas”. Kitais atvejais tenka girdėti, kad vartotojai sumokėję už paslaugą pagal nuolaidų kuponus pavyzdžiui 50 procentų įprastinės kainos ir gauna 50 procentų paslaugos ar jos kokybės. Keista, paprastai grožio salonai dalyvaujantys tokiose akcijose atrodo turėtų siekti pritraukti naujų klientų, o faktiškai neretas skundžiasi nedėmesingai atliktu pedikiūru ar atmestinai atliekamu masažu. Tokiu būdu atbaidomi  nauji potencialūs klientai ne tik iš to grožio salono, bet prarandamas pasitikėjimas ir visais kitais salonais, dalyvaujančiais tokiose akcijose, bei prarandamas noras pirkti nuolaidų kuponus.

Turbūt retas gali jausti malonumą, kai atsiranda poreikis  vartotojų teisių tarnybai rašyti skundus ir ieškoti teisybės už netinkamai ar iš viso nesuteiktas paslaugas. Kartais tokie paslaugų teikėjai nesiteikia net ir vartotojų teisių tarnybai, tenka kreiptis į policiją ir kitas institucijas dėl sukčiavimo požymių nustatymo.

Taigi rekomenduojama vartotojams pries įsigyjant prekes internetinės parduotuvės pagalba, paanalizuoti ar ji bus pajėgi suteikti siūlomas paslaugas, ar ji nėra bankrutuojanti, nepakenktų pasidomėti klientų atsiliepimais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *