Nemokamos sms

Jeigu norite sutaupyti pinigų ir neleisti daug litų savo telefono sąskaitai, tuomet dabar galite pasinaudoti nemokamų sms paslauga. Tai puiki galimybė jums kiekvieną dieną išsiųsti bent po dešimt nemokamų sms. Nemokamos sms yra itin paklausios, kadangi daugeliui žmonių žinutės kainuoja brangiai, o pasinaudojus nemokamų sms žinučių servisu, galite susirašinėti visiškai už dyką.

Nemokamos sms jums bus suteiktos kiekvieną dieną – įprastai vienas tinklapis leidžia per dieną išsiųsti iki dvidešimties nemokamų sms iš vieno IP adreso. Tačiau reiktų įsidėmėti ir tai, jog šiuos nemokamus sms galėsite siųsti tik į lietuviškų operatorių numerius, tad jei jums reikia tinklapio, kur nemokami sms būtų teikiami į užsienį, reikės pasidomėti užsienietiškais portalais, kuriuose gali tekti susimokėti ir vienkartinį mokestį.

Nemokami sms jums yra pasiekiami vietose, kur yra internetas. Jūsų patogumui, galėsite nemokamus sms išsiųsti ne tik per kompiuterį, bet ir per išmanųjį telefoną. Kai kurie tinklapiai, siūlantis nemokamų sms paslaugas, turi ir mobiliąsias versijas, tad labai patogu siųsti sms žinutes net ir esant toli nuo kompiuterio. Kai kurie lietuviški tinklapiai siūlo nemokamas sms ir į užsienį, tačiau tik į kelias šalis. Jei jums reikia išsiųsti daugiau sms, tuomet taip pat gali tekti susimokėti vienkartinį mokestį, tačiau tuomet nemokamos sms bus be limito.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *