Kalėdinių dovanų bumas

Kalėdos yra viena iš pačių gražiausių švenčių. Dažniausiai ištisus metus jų laukia ne tik mažiausieji, kurie tiki, kad Kalėdų senelis nepralenks jų namų, tačiau tuo pačiu ir suaugusieji, kuri labiausiai žavisi Kalėdine dvasia. Žinoma, ir kalėdinės dovanos sudaro nemažai džiaugsmo, kuris skatina mus vis labiau laukti šios šventės. Juolab, tiek virtualiose, tiek įprastuose prekybos centruose egzistuoja toks platus daiktų daiktelių pasirinkimas, tad labai greitai iš mažą kainą galima rasti kiekvienam patinkančią dovaną. Aišku, ne visada pati geriausia dovana yra materialūs daiktai, kadangi kartais net paprasčiausias apkabinimas laimi prieš bet kokią smulkmeną. Pateikdami originaliausių dovanų sąrašą tikime, kad viena iš jų nustebins jūsų artimą žmogų. Juolab, nereikia didelių finansų. Paprasčiausiai, skirkite tam šiek tiek laiko ir toks individualumas ir asmeniškumas nugalės bet kokias kitas materialias dovanas.

* Parašykite žmogui laišką. Išsakykite visus savo jausmus ir paaiškinkite, kodėl jis jums yra toks svarbus. Laiškas nebūtinai turi būti skiriamas mylimajam ar mylimajai. Jį galite parašyti mamai, tėčiui, sesei, draugui, seneliui…

* Pabandykite ką nors padaryti savo rankomis. Daugelis mano, kad neturi jokio talento, tačiau pradėjus ką nors konstruoti paprastai gebėjimai labai greitai atsiskleidžia. Neliepiame piešti piešinio ar panašiai, tačiau, pavyzdžiui, dekupažas yra labai geras pasirinkimas. Internete galima rasti labai daug šaunių idėjų, kurias realizuoti gana lengva.

* Iškepkite pyragą, tortą ar bandelių. Tai bus saldi dovana, kuri suteiks jaukumo kiekvienam gavėjui. Išbandykite kokį nors naują receptą ir pabandykite jį dekoruoti norimomis detalėmis, iš kurių susidėtų koks nors užrašas ar panašiai.

* Net ir tokia dovana, kaip sutvarkyti namai – kai kuriems pats geriausias dovanos gavimas. Nuvalykite langus, iškuopkite namus, padarykite vakarienę… Ypač tokio pobūdžio dovanas labai myli namų šeimininkės, kadangi joms tai tarsi galėjimas atsitraukti nuo kasdienybės rūpesčių kurie kartais taip slegia.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *