Kaip išvengti nėštumo?

Daugelis gali susidomėti, kam išvengti nėštumo? Juk tai nuostabus gyvenimo įvykis… Vis gi pasaulis keičiasi, kartu su juo keičiasi ir žmonių požiūris bei gyvenimo būdas. Tenka sutikti, jog tai, kas buvo aktualu vakar, šiandien įgauna kitą prasmę. Prisiminkime senus laikus kai šeimoje gyveno ne vienas ir ne du vaikai. Žinoma, dabar žmonės turi kitas aplinkybes, kurios įtakoja jų gyvenimą, tačiau kiekvienas turėtų pamąstyti šia tema. Ar verta?

Prezervatyvai – unikali priemonė siekiant apsisaugoti nuo nėštumo ir įvairių lytinių ligų. Jeigu esate jauna, nepatyrusi mergina, tikriausiai būsite nepasiruošę sukurti šeimą arba to visai neplanuosite, juk vis dėlto tam reikia pasiruošti ir tvirtai apsispręsti. Tai taip pat aktualu jaunoms mamoms, kurios jau turi mažylį. Esant tokioms aplinkybėms, reiktų pamąstyti, kaip apsisaugoti nuo nelaukto nėštumo. Žinoma, vienos tobulos kontraceptinės priemonės, kuri tiktų visiems, nėra. Kiekviena turi savų privalumų ir trūkumų, tačiau prezervatyvai yra viena iš dažniausiai naudojamų ir patikimiausių priemonių. Rinkitės juos, nes tai saugi ir kiekvienam prieinama priemonė.

Kodėl prezervatyvai, jeigu yra daug kitų apsisaugojimo būdų? Tikriausiai esate girdėję apie kitus apsisaugojimo būdus. Tai kontraceptikai, nutrauktas lytinis aktas, spiralė, vaisingų dienų skaičiavimas ir kita.. Manau, galime sutikti, jog prezervatyvai nereikalauja jokių sudėtingų pasiruošimų, taip pat tokia priemonė nėra brangi, tad ji tampa prieinama visiems. Kiti apsisaugojimo būdai negarantuoja saugumo. Pavyzdžiui, kontraceptinės tabletės ne tik gali nepadėti, bet gali ir pakenkti jūsų organizmui, tad rinkitės prezervatyvus ir jūsų problemos išsispręs.

Žinoma, kiekvieną priemonę reikia mokėti tinkamai naudoti, tad prieš lytinį aktą pasidomėkite kaip reikia tinkamai naudoti šią kontraceptinę priemonę. Kokiomis aplinkybėmis ją naudoti, ko nereikėtų daryti ir visa kita, kas garantuotų saugumą ir patikimumą. Jei norite išvengti nėštumo, naudokite prezervatyvą kiekvieno lytinio akto metu, net ir vienas nesaugus kartas gali apvaisinti kiaušinėlį ir jūs pradėsite lauktis kūdikio.

Elkitės atsargiai ir atminkite, jog seksas be prezervatyvo yra rizikingas malonumas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *