Ką reikia žinoti apie bilietų rezervavimą?

Pigus skrydziai domina vis daugiau žmonių, vienas iš būdų skristi pigiau – tai bilietų rezervavimas internetu. Tačiau tai, kad galėtumėte  tai padaryti reikia turėti tam tikrų žinių. Tačiau apskritai kalbant, lektuvu bilietai ir jų rezervavimas – nėra labai sudėtingas procesas. Maža to, rezervuoti bilietą yra labai patogu – tai galite daryti 7 dienas per savaitę 24 valandas per parą.

Bilietus galite rezervuoti bilietų rezervavimo svetainėse. Žinoma, galite naudotis lietuviškomis bilietų rezervavimo sistemos. Tačiau jei nerasite jums tinkamų bilietų, tuomet teks naudotis užsienio bilietų rezervavimo sistemomis.

Apsilankę svetainėje į langelius įveskite reikiamus duomenis, tuomet pamatysite pasiūlymus. Išsirinkę labiausiai jums tinkantį variantą užpildykite specialią formą.

Už bilietą atsiskaityti galima įvairiais būdais: debetine ar kreditine kortele, pavedimu, o taip pat ir grynaisiais pinigais. Tačiau atminkite, jog jei lėktuvo bilieto rezervacija nebus apmokėta per 24 valandų laikotarpį, ji bus atšaukta ir tuomet turėsite iš naujo rezervuoti bilietus. Kad nekiltų nesklandumų, bus idealu jei bilietus apmokėsite iš karto po rezervacijos patvirtinimo.

Jei bilietą rezervuosite iki 14 valandos dienos – jį gausite jau kitą dieną. Tai labai svarbu tuo atveju, jei ruošiatės išvykti per labai trumpą laiką. Beje, prieš apmokėdami bilietą dar kartą įsitikinkite ar visi duomenys (jūsų vardas, pavardė, skrydžių laikai ir datos) yra užrašyti teisingai.

Na, o įsigiję bilietą atminkite, jog jei į kelionę neišvyksite dėl savo kaltės, pinigai jums nebus grąžinti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *