iOS7 baterijų sekinimo bėdos ir patarimai

iOS7 yra didelis žingsnis į priekį iPhone serijos telefonų programinei įrangai, kuri pradėta taikyti su iPhone 5S ir iPhone 5C pristatymu. Tačiau kai kurie žmonės turi rasti būdų kaip panaudoti savo iPhone baterija greičiau nei anksčiau, kadangi atsiradusios naujos funkcijos naudoja daugiau telefono resursų.
Žiniatinklio naršymo ištvermės bandymai parodė, kad tai ne tik pirmas įspūdis, bet iOS 7 tikrai naudoja daugiau baterijos resursų sistema nei iOS 6. Šiuo atveju jums taip pat gali padėti įvairūs iPhone 5 dėklai, kurie gali ne tik pagražinti telefono išvaizdą, tačiau ir suteikti papildomų galimybių.
Tačiau yra būdų, kaip sumažinti iOS 7 baterija nuo greito išsikrovimo. Peržvelkite šiuos iOS 7 baterijos naudojimo patarimus ir gudrybes, kad geriau išnaudotumėte savo iPhone bateriją.
1. Įsitikinkite, kad nenaudojate iPhone daugiau nei su iOS6


Jei ką tik atnaujinote programinę įrangą, įsitikinkite, kad jūs iš tikrųjų naudojant telefoną kaip įprastai.
Akivaizdu, kad žmonės naudoja savo telefonus kur kas dažniau, kai jie įsigyja naują telefoną, arba atnaujina programinę įrangą, kad išbandytų visas naujoves. Jei manote, kad taip gali būti ir jums, palaukite keletą dienų, kol atsidžiaugsite naujomis savo telefono galimybėmis, o po to bandykite lyginti baterijos išsikrovimo laiką.

Taip pat, iš karto po to, kai atnaujinsite savo programinę įrangą į iOS 7, jūsų telefonas praleis nemažai laiko parsisiųsti programas ir nuotraukas iš jūsų iCloud atsarginės kopijos. Tai gali nuolat vykti net jei pats to nežinote, ypač kai esate prisijungę prie Wi-Fi. Galite sustabdyti iCloud, kas iš tikrųjų gauti padėti, eikite į: parametrai > iCloud ir nuimkite varneles nuo elementų, kurių atsarginių kopijų jums nebūtinai reikia. Tai padės sutaupyti baterijos resursus, nes iCloud nesinchronizuos Jūsų telefono be reikalo.
2. Išjunkite mobiliųjų duomenų perdavimą
Tai drastiška priemonė, kai esate jums tikrai reikia visos baterijos galios, bet tai yra geras būdas padėti baterijai išlaikyti šiek tiek daugiau resursų. Tai reiškia, jūs negalėsite naršyti internete be Wi-Fi, tačiau programos negalės prisijungti prie interneto fone ir eikvoti baterijos resursus be reikalo. Eikite į nustatymai > mobiliųjų duomenų perdavimas ir išjunkite parinktį “Mobilieji duomenys”. Taip bus išjungtos funkcijos, kurios naudojasi internetu, įskaitant Siri ir elektroninio pašto programėlę.
Dar viena priemonė, kuri gali padėti yra iPhone aksesuarai, kurie taip pat tinka ir kitiems iPhone telefonams. Šie aksesuarai gali padėti jums mėgautis savo iPhone serijos telefonu dar labiau nei anksčiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *