Įmonių steigimas

Bendradarbiauti su teisininkais tikrai apsimokės norint įsteigti savo naują UAB. UAB steigimas yra iš esmės tik teisinis procesas, kuris reikalauja labai daug įvairių dokumentų ir nemažai kantrybės. Jeigu patikėsite šiuos reikalus profesionaliems teisininkams, tuomet sutaupysite daug laiko ir nervų – galėsite greitai jau startuoti su savo naująja įmone ir pradėti savo verslo strategijos vykdymą.

Prieš užsisakant UAB steigimo paslaugas būtinai pasikonsultuokite su kelioms skirtingomis įmonėmis, susidarykite įspūdį kurios iš jų yra patikimesnės ir tuomet galėsite jau pradėti bendradarbiavimą. Tai nebus sunku, kadangi įmonės, užsiimančios kitų įmonių steigimu, galės sutvarkyti jūsų naujos įmonės reikalus itin greitai – dabar yra teisininkų, siūlančių sukurti jums įmonę vos per kelias dienas. Tačiau tam gali tekti sumokėti šiek tiek daugiau pinigų nei įprastai. Jei labai neskubate, tuomet imoniu steigimas užtruks iki savaitės ar iki mėnesio, tai labai priklauso nuo to, kokia bus jūsų naujoji įmonė, jos struktūra ir sudėtingumas, verslo sandara.

UAB steigimas yra puiki greitai atliekama teisinė paslauga, tačiau nepamirškite, kad reikės dešimties tūkstančių litų pradinio kapitalo, o jeigu jo neturite, tuomet geriau būtų nekurti naujos įmonės, o tiesiog nusipirkti jau egzistuojančią įmonę ir pradėti ją restruktūrizuoti savaip – skirtumas bus nedidelis, tiesiog jums nereikės tokio didelio pradinio kapitalo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *