Idėjos

Žmogus norėdamas kažką daugiau pasiekti turi ne tik praeiti ar stumtis pro gyvenimo mokyklos durys , o dalyvauti ir stengtis kovoti , tuomet jis tampa didelė asmenybė . Daugelis lopų nusijuoktu ir galvotu , tai naxui kas yra ta mokykla. Kai tave pysa , o tu sakai ačiu , man reikia nes aš tobulėju, kadangi noriu būti daugiau nei Fiureris .

Visi galime kažką daugiau ar mažiau užkabinti tik reikia žinoti , kokiais būdais remtis ir panašiai , juk bangos tai auditorija ar masė kuri daro perkamumo galia ateina savo laiku , nebent koks banginis praplaukia , kad pasidarytu reklamos.

Turime žinoti , būtent kas esame ir ko norime būti ir nesileisti į kalbas , kai norime pataikyti iš trijų taškų ar nuo visos aikštės . Nėra skirtumo iš kur pataikysi , bet tavo susikaupimą blokoja duxhai kuriems tyčia smagu pasijuokti ar panašiai , kadangi tu nesi jų respublikoje , nes atlieki kitą funkciją.

Gyvenimas įdomus, kai patįs norime nepasiduoti o pysti kitus ir skaudžiai , nes tokia gamta jeigu tu ne dulkinsi , tai tave praspirs ar pauldinks kitas, o kiek laiko reikia laukti kol įvertins kažkas ir panašiai . Todėl reikia žinoti , būtent ką renkamės ir ko norime gyvenime .

Mūsų idėjos : tai UAB steigimas ir UAB pardavimas .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *