Būsto renovacija

Jei nusprendėte vykdyti būsto renovacija ar daugiabučių namų renovacijos projektą, nepamirškite jo suderinti su reikiamomis institucijomis. Prieš pradedant vykdyti  bet kokius statybos darbus  renovacijos procese,  įsitikinkite, kad jūsų Grand vizijos atitinka tai, ką reglamentuoja tuo klausimu teisiniai norminiai dokumentai.

Kiekviena namo bendrija turi savo taisykles ir apribojimus, siekiant išvengti atskirų butų savininkų ketinimų renovuoti savo būstus neleistinais būdais, pvz.: kėsinantis į kitų savininkų saugumą ir komfortą. Vienos jų yra griežtesnės,  kitos ne tokios griežtos, bet apima tokius dalykus, kaip pavyzdžiui susijusius su vėdinimo ar elektros sistemų, namo vidaus sienų stabilumo užtikrinimu, apribojimais su erdvės struktūros pokyčiais, ty pašalinus sienas, svarbu ir automobilių stovėjimo aikštelės bei šiukšlių konteinerio naudojimo taisyklės statybos darbų metu, tam tikrų medžiagų pasirinkimas, nurodymai dėl aplinkai pavojingų teršalų, pavyzdžiui, švino dažų ir asbesto ir kt.

Net atliekant  sodo namo, pagrindinius atrodytų tik kosmetinius pakeitimus, o tai reiškia, kad reikia perkelti arba sienas, bei perkelti vandentiekio vamzdžius, reikia gauti leidimą. Reikia pasirengti dokumentus,  kur būtų  aprašytos darbo apimtys, ir nurodyta kas atliks renovacijos darbus. Tai  nėra sunku. Po truputį šis procesas juda į priekį, aš jau vizualizuoju mintyse savo sodo namą po renovacijos proceso. Jau įsivaizduoju kaip perklosiu ir įrengsiu kietmedžio grindis, kaip dekoruosiu naujas sienų pertvaras, kur panaudosiu iš namų atsisakytą kilimą.
Trumpai tariant, suderinę savo vizijas išdėstytas popieriuje su reikiamomis institucijomis, gaukite reikalingą spaudą leidime ir jūs neturėdami jokių rūpesčių laimingai pradėkite savo privataus ar daugiabučio namo renovaciją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *