Ar verta rinktis kelionių organizatorius?

Visada organizuojant keliones iškyla klausimas ką pasirinkti ar keliones organizatoriaus paslaugas ar pigus skrydziai. Dažniausiai tokiu atveju įvertiname tuo metu siūlomas kelionių organizatorių atostogų pasiūlymus ar patiems įsigyti pigius keliones bilietus ir susiorganizuoti atostogas pagal save ir savo poreikius. Šiaip iš praktikos galiu pasakyti, kad žmonės dažniausiai priešiškai vertina kelionių organizatorių darbą (ypač tie, kurie patys yra įsigiję kelionės bilietus ir susiorganizavę atostogas savarankiškai). Nevertėtų būti skeptiškiems (daug kas į mano klausimą ką galvoja apie kelionių organizatorių ir kodėl perka arbe neperka kelionių pas juos, atsako – kodėl jie turėtų mokėti už už tai ką gali patys pasidaryti – t. y. susiorganizuoti kelionę) ir nuvertinti kelionių organizatorius –  gi jie jūsų kelione pasirūpins nuo pat pradžios iki pabaigos (pasirūpins ir visomis smulkmenomis, apie kurias jūs gal būt net nepagalvotumėt).

Taigi, šiame savo straipsnyje trumpai aptarsiu kodėl kai kuriais atvejais verta rinkti kelionių organziatorių teikiamas paslaugas ar konkrečius kelionių pasiūlymus – kelionių paketus.

Taigi, štai populiariausi teiginiai apie kelionių agentūrų teikiamas paslaugas, kuriuos manau ir jūs gali būti, kad būsite girdėję:

„Kelionių agentūra pasirūpins visa Jūsų kelione ir Juos pasirinkus jums nebereikės niekuo daugiau rūpintis“ – galima teigti, kad šis teiginys yra teisingas. Jūsų pasirinktas kelionių organizatorius tikrai suorganizuos Jūsų kelionę, kaip sakoma, nuo A iki Z. Žinoma, jis ją suorganizuos taip kaip jūs pageidausit, atsižvelgdamas į jūsų norus ir visus poreikius. Jei Jūs pasirinksite keliones organizatorių tai Jums sutaupys daug nervų ir laiko kelionės metu , nes jum nebereikės sukt galvos ir blaškytis kaip nukeliauti iš ar į oro uostą svetimoje šalyje, nereiks sukt galvos kur ir kaip rasti savo užsisakytą viešbutį ir daug kitokių smulkmenų. Taip pat, keliones organizatorius suorganizuos Jūsų kelionę taip, kad tikrai aplankytumėt visas šalies vietas , kurias aplankyti yra tiesiog būtina. Organizuodami kelionę patys, tikrai galite pražiopsoti kokia žinomą ypatingą vietą, kurią aplankyti yra būtina. Arba tiesiog galite nespėti aplankyti visų vietų, nes tam, kad apvažiuotumėt šalį reikia laiko, o kol dar patys susidėsite maršrutą kuriuo geriausia vykti.

„Paskutinės minutės pasiūlymai iš kelionių organizatorių – pats geriausias būdas pigiai pailsėti“ – taip, tai tiesa. Kelionių organizatoriams daug labiau apsimoka paskutines vietas lėktuve parduoti pigiau, nei iš viso kas palikti laisvas. Gi jie turi sudarę sutartis su partneriais ir turi jas vykdyti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *